Westielenkki yhteyshenkilöt

Ilmoita tapahtumasta sähköpostitse osoitteeseen: westie.nettisivut(a)westiekerho.fi

Espoo   Hanna Kallio, 044 5559566, rouva.kallio(a)gmail.com

Helsinki   Kaisa Lähteenmäki-Smith, 050 4018444 tai Kls68@me.com tai Facebook: Pääkaupunkiseudun westiet

Imatra   Tytti Purho, 050490 5081, tytti.purho(a)pp.inet.fi

Jyväskylä   Jaana Koskinen, 044 0463582, jaanakosk(a)suomi24.fi ja
Taru Särkkä, 0400 667 263, taru.sarkka(a)gmail.com ja
tai Facebook: Jyväskylän Westie-lenkit

Kuopio   Seija Kuusivuori, 044 9713036, seija.kuusivuori(a)dnainternet.net ja
Päivi Ruhkanen, 040 8428206, paivi.ruhkanen(a)nallekerho.com

Loimaa  Helena Helander, 045 77319531, helenatuulikkihelander(a)gmail.com

Mikkeli   Jaana Estola, 0400 870878, jaana.estola(a)pp.inet.fi

Oulu   Tiina Somero, 050 3880956

Pori   Eija Kuusisto 040 5270333, eija.kuusisto(a)gmail.com tai Eeva Välimäki, 040 5763778, eeva.valimaki(a)outlook.com

Rauma   Laura Rankonen, 050 3270370, raumanwestiet(a)gmail.com tai Rauman westielenkkien nettisivut

Riihimäki   Satu Mikkonen, 040 7056231 tai Taru Ahoniemi, taru.ahoniemi(a)saunalahti.fi

Rovaniemi   Tiina Maikku, 040 7038560, roinwestiet(a)gmail.com

Seinäjoki   Johanna Lehtinen 050 5533306, johanna.t.lehtinen(a)outlook.com

Tampere   Petri Ahonen, 040 5368155, petri.ahonen1960(a)dnainternet.net

Turku   Annina Siltanen, 041 5246898, annina.siltanen(a)gmail.com

Vaasa   Essi Viitala, 040 5968971, essivii(a)gmail.com

Vantaa
   Kati Häkkinen 040 5300662, khakkinen(a)saunalahti.fi